https://www.high-endrolex.com/20

https://www.high-endrolex.com/20

Żaluzje poziome aluminiowe | Producent systemów osłonowych okien, żaluzje fasadowe, doradztwo i montaż - Sierant Sp.z.o.o. Sp.K.

MONOTEX

Żaluzja pozioma „z wyjściem przednim” (sterowanie łańcuszkowe), stosowana do wszystkich typów okien oraz rodzajów montażu. Obsługiwana za pomocą łańcuszka - pętli 4,5 x 6 mm, który steruje mechanizmem operacyjnym o przełożeniu 1:1, 1:2,6 lub 1:4,8. Podnoszenie i opuszczanie żaluzji odbywa się za pomocą tasiemki sterującej (bandy) zwijającej się w łożyska w szynie górnej.  Żaluzja ma możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

MONOCORD

Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, z mechanizmem operacyjnym o przełożeniu 1:1, 1:2,6 i 1:4,8 oraz ze zwijaczami sznurka SOMFY CTS 25, które odpowiedzialne są za podnoszenie i opuszczanie żaluzji. Stosowana do wszystkich typów okien oraz rodzajów montażu. Obsługiwana za pomocą łańcuszka – pętli 4,5 x 6 mm, który wyprowadzony jest z przedniej części rynny górnej. Klasyczna żaluzja tzw. systemu „Monocommand”. Żaluzja ma możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

MONOCRANK

Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, z mechanizmem korbowym do sterowania żaluzją.

MONOMAGIC

Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, która obsługiwana jest sznurkiem oraz pokrętłem – tak jak STANDARD IV – ale oba mechanizmy są poprowadzone w jednym elemencie, który odpowiedzialny jest zarówno za podciąganie, opuszczanie żaluzji jak i obrót lamel.

VENUS

Żaluzja pozioma Venus łańcuszkowa, nawierzchniowa, stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana za pomocą łańcuszka, który wyprowadzony jest „z dołu” (tj. z dolnej części rynny górnej).

VENUS STANDARD

Żaluzja pozioma Venus standard (sterowana pokrętłem), nawierzchniowa, stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana za pomocą sznurka i pokrętła, które wyprowadzone są „z dołu” (tj. z dolnej części rynny górnej).

STANDARD I

Żaluzja międzyszybowa montowana między skrzydła okna. Wyjście sterowania tą żaluzją odbywa się przez specjalny otwór wiercony i frezowany w wewnętrznych skrzydle okna.

STANDARD II

Żaluzja, którą można montować zarówno w wersji międzyszybowej – wyjście sterowania odbywa się przez specjalny otwór wiercony i frezowany w wewnętrznym skrzydle okna - jak i w wersji nawierzchniowej.

STANDARD III

Żaluzja nawierzchniowa sterowana za pomocą sznurka i elastycznego pokrętła, które są wyprowadzone przez specjalny element z przodu szyny górnej.

STANDARD IV

Klasyczna żaluzja nawierzchniowa sterowana za pomocą pokrętła do obrotu lamel i sznurka do podnoszenia i opuszczania żaluzji. Najpopularniejsza propozycja, którą można montować do każdego rodzaju okna i w każdym systemie montażu – do góry, do boku, nawierzchniowo, bezinwazyjnie. Żaluzja ta ma również możliwość zainstalowania napędu bateryjnego do obracania lamel, tzw. TILT ONLY.

MINI 16

Specjalny system rynny górnej (20x19 mm) przystosowanej estetycznie do lameli 16 mm. Żaluzja sterowana pokrętłem do obracania lamel oraz sznurkiem do podnoszenia i opuszczania żaluzji.

FRONTON

Żaluzja nawierzchniowa z lamelą 50 mm sterowana za pomocą przekładni obsługiwanych sznurkami do obrotu lamel i podnoszenia, opuszczania żaluzji. FRONTON może być produkowany z drabinką sznurkową i taśmową oraz drewnianą lub bambusową maskownicą szyny górnej.

FRONTON CHAIN

Żaluzje nawierzchniowa z lamelą 50 mm sterowana za pomocą łańcuszka - pętli 4,5 x 6 mm, który połączony jest z mechanizmem operacyjnym o przełożeniu 1:4 co zapewnia płynną i lekką pracę nawet przy dużych wymiarach.

ŻALUZJE NIETYPOWE

Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, przystosowana do nietypowych kształtów okien (trójkąty, koła, romby, itp…) produkowane tylko w wersji żaluzji STANDARD IV – czyli z pokrętłem obrotu lamel i sznurkiem do podciągania żaluzji. Szczegóły dotyczące możliwości technicznych, sposobu mierzenia znajdziecie Państwo w katalogu technicznym.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =

https://www.high-endrolex.com/20