https://www.high-endrolex.com/20

https://www.high-endrolex.com/20

Żaluzje poziome drewniane i bambusowe | Producent systemów osłonowych okien, żaluzje fasadowe, doradztwo i montaż - Sierant Sp.z.o.o. Sp.K.

BAMBUS CLASSIC 25

Standardowa żaluzja nawierzchniowa z lamelą bambusową 25mm, sterowana za pomocą przekładni z metalowym wspornikiem i hamulcem sznurka.

BAMBUS CLASSIC 50

Masywna „50-tka”, żaluzja z lamelą bambusową o szerokości 50mm, która doskonale komponuje się na oknach o dużych rozmiarach (maksymalne rozmiary żaluzji to 2400x3000mm).

BAMBUS VENUS 25

Żaluzja z lamelą bambusową 25 mm, przystosowana do montażu tylko w światło okien PCV i drewnianych, sterowana za pomocą łańcuszka.

WOOD CLASSIC 25

Standardowa żaluzja nawierzchniowa z lamelą drewnianą 25mm, sterowana za pomocą przekładni z metalowym wspornikiem i hamulcem sznurka.

WOOD NEW DESIGN 25

Żaluzja z lamelą drewnianą 25 mm, klasyka w nowej odsłonie, nawierzchniowa żaluzja z listwą maskującą, montowana w światło okna.

WOOD CLASSIC 50

Masywna „50-tka”, żaluzja z lamelą drewnianą o szerokości 50mm, która doskonale komponuje się na oknach o dużych rozmiarach (maksymalne rozmiary żaluzji to 2400x3000mm).

WOOD MONOCORD 25

Żaluzja pozioma z lamelą drewnianą, nawierzchniowa, z mechanizmem operacyjnym CD 25 oraz ze zwijaczami sznurka CTS 25, stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana za pomocą łańcuszka, który wyprowadzony jest „z przodu” (tj. przedniej części rynny górnej). Może być produkowana z prowadzeniem bocznym – wytrzymałą żyłką na sprężynie. Kolor szyny górnej, obciążnika lamel i drabinki wybierany według tabeli kolorów (tożsame).

WOOD MONOTEX 25

Żaluzja pozioma z lamelą drewnianą oraz „z wyjściem przednim” (sterowanie łańcuszkowe), stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana za pomocą tzw. „łańcuszka bez końca” 4,5 x 6 mm, który steruje mechanizmem operacyjnym o przełożeniu 1:2, 6 lub 1:4, 8,. Może być produkowana z prowadzeniem bocznym – wytrzymałą żyłką na sprężynie. Kolor szyny górnej, obciążnika lamel i drabinki wybierany według tabeli kolorów.

WOOD VENUS 25

Bamboo Venus 25

Żaluzja z z lamelą bambusową 25mm, przystosowana do montażu tylko w światło okien PCV i drewnianych, sterowana za pomocą łańcuszka.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =

https://www.high-endrolex.com/20